XXI 10K CIUTAT DE BENIPARRELL
16/06/2018
Informació / Inscripcions / Llistat d'inscrits
Clas.Gen. - M
Clas.Gen. - F
Equipos - M
Equipos - F
Clasificación General. Masculina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Juan Vidal Ribero | Olaso Team Carcaixent | Veterano A - M | 00:33:44 | 00:03:22 |
2 | 2 | David Blay Martinez | Crespo Runners | Veterano A - M | 00:33:57 | 00:03:24 |
3 | 1 | Carlos Alcaniz Carbonell | Cronorunner Team | Senior - M | 00:34:03 | 00:03:24 |
4 | 3 | Mohamed Houd Chambani | Cronorunner Team | Veterano A - M | 00:34:11 | 00:03:25 |
5 | 2 | Oscar Peris Rubio | Crespo Runners | Senior - M | 00:34:14 | 00:03:25 |
6 | 4 | Jose Manuel Caplliure Piera | Cobarde\'s Team | Veterano A - M | 00:34:35 | 00:03:28 |
7 | 3 | David Saez Sanchez | Crespo Runners | Senior - M | 00:34:52 | 00:03:29 |
8 | 1 | Ricardo Remohi Gozalvo | Escuela Del Corredor Paco Milan | Veterano B - M | 00:35:09 | 00:03:31 |
9 | 4 | Ricard Martinez Sebastia | Olaso Team Carcaixent | Senior - M | 00:35:13 | 00:03:31 |
10 | 2 | Nicolas Salido Gutierrez | Fondistas De Silla | Veterano B - M | 00:35:18 | 00:03:32 |
11 | 5 | Paco Milan Collado | Escuela Del Corredor Paco Milan | Veterano A - M | 00:35:23 | 00:03:32 |
12 | 6 | Fernando Hernandez Soto | Fondistas De Silla | Veterano A - M | 00:35:23 | 00:03:32 |
13 | 5 | Fran Barbera Bru | Crespo Runners | Senior - M | 00:35:23 | 00:03:32 |
14 | 6 | Rafa Lopez Grau | Cobarde\'s Team | Senior - M | 00:35:24 | 00:03:32 |
15 | 3 | David Panduro Gonzalez | Atletismo Benetusser | Veterano B - M | 00:35:27 | 00:03:33 |
16 | 7 | Javier Mozos Martin | Cronorunner Team | Veterano A - M | 00:35:33 | 00:03:33 |
17 | 8 | Carlos Moya Marcilla | Fondistas De Silla | Veterano A - M | 00:35:39 | 00:03:34 |
18 | 4 | Pedro Vicente Benavente | C.a. Almussafes | Veterano B - M | 00:35:52 | 00:03:35 |
19 | 5 | Ramon Reyes Sanchez | Gomez Madrid Kangurs | Veterano B - M | 00:35:58 | 00:03:36 |
20 | 7 | Xisco Soriano Guasp | Cronorunner Team | Senior - M | 00:36:20 | 00:03:38 |
21 | 9 | Ignacio Sanmiguel Codina | Escuela Del Corredor Paco Milan | Veterano A - M | 00:36:21 | 00:03:38 |
22 | 8 | Sergio Sanchez Garcia | Escuela Del Corredor Paco Milan | Senior - M | 00:36:31 | 00:03:39 |
23 | 6 | Miguel Castellano Perez | Benicorrer-benisano | Veterano B - M | 00:36:37 | 00:03:40 |
24 | 7 | Jose Bosch Saez | Crespo Runners | Veterano B - M | 00:36:43 | 00:03:40 |
25 | 8 | David Juan Sempere | Catarroja U.e. | Veterano B - M | 00:37:08 | 00:03:43 |
26 | 10 | Francesc Moreno Galan | Independiente | Veterano A - M | 00:37:14 | 00:03:43 |
27 | 9 | Jorge Lopez Ramos | Crespo Runners | Senior - M | 00:37:18 | 00:03:44 |
28 | 11 | Jose Santos Yustas | Fondistas De Silla | Veterano A - M | 00:37:19 | 00:03:44 |
29 | 12 | Sergi Baixauli Torremocha | Cronorunner Team | Veterano A - M | 00:37:37 | 00:03:46 |
30 | 13 | Daniel Roman Coria | Fondistas De Silla | Veterano A - M | 00:37:39 | 00:03:46 |
31 | 10 | David Romero Munoz | Crespo Runners | Senior - M | 00:37:46 | 00:03:47 |
32 | 14 | Jorge Rodriguez Ramos | Fondistas De Silla | Veterano A - M | 00:37:50 | 00:03:47 |
33 | 9 | Rafa Asins Martinez | Corredores De La Ruta | Veterano B - M | 00:38:00 | 00:03:48 |
34 | 15 | David Martinez Alos | Ce Rantelles Almussafes | Veterano A - M | 00:38:16 | 00:03:50 |
35 | 16 | Enrique Arlandis Clari | C.a. Samaruc El Palmar | Veterano A - M | 00:38:21 | 00:03:50 |
36 | 10 | Javier Ibanez Ferrer | Fondistas De Silla | Veterano B - M | 00:38:26 | 00:03:51 |
37 | 17 | Julio Alegre Perez | Escuela Del Corredor Paco Milan | Veterano A - M | 00:38:28 | 00:03:51 |
38 | 11 | Jose Vicente Carbonell Peris | Fondistas De Silla | Veterano B - M | 00:38:29 | 00:03:51 |
39 | 11 | Ruben Lopez Samblas | Cocinarte Team | Senior - M | 00:38:33 | 00:03:51 |
40 | 18 | Jose Miguel Escalona Navarro | Independiente | Veterano A - M | 00:38:33 | 00:03:51 |
41 | 1 | Jose Linares Egea | Gomez Madrid Kangurs | Veterano C - M | 00:38:34 | 00:03:51 |
42 | 12 | Abrahan Checa Barbera | C.a. Orero Paterna Runners | Senior - M | 00:38:40 | 00:03:52 |
43 | 2 | Manuel Aibar Castillo | Redolat Team | Veterano C - M | 00:38:51 | 00:03:53 |
44 | 19 | Salva Garcia Navarro | Olaso Team Carcaixent | Veterano A - M | 00:38:59 | 00:03:54 |
45 | 20 | Nacho Pons Rovira | Gomez Madrid Kangurs | Veterano A - M | 00:39:05 | 00:03:54 |
46 | 21 | Ernesto Ferrer Valverde | Independiente | Veterano A - M | 00:39:22 | 00:03:56 |
47 | 12 | Alexis Morales Moreno | Corredores De La Ruta | Veterano B - M | 00:39:38 | 00:03:58 |
48 | 13 | Juan Jose Olmos Perello | Escuela Del Corredor Paco Milan | Veterano B - M | 00:39:43 | 00:03:58 |
49 | 22 | Jose Oscar Sanchis Saiz | Olaso Team Carcaixent | Veterano A - M | 00:39:51 | 00:03:59 |
50 | 23 | Toni Barberan | Crespo Runners | Veterano A - M | 00:39:57 | 00:04:00 |
51 | 24 | Juan Manuel Penarrubia Trenas | Independiente | Veterano A - M | 00:39:58 | 00:04:00 |
52 | 25 | Jaume Bifante Marcos | Olaso Team Carcaixent | Veterano A - M | 00:40:00 | 00:04:00 |
53 | 14 | Enrique Baixauli Sanz | Gomez Madrid Kangurs | Veterano B - M | 00:40:22 | 00:04:02 |
54 | 15 | Rafa Navarrete Mallorquin | Gomez Madrid Kangurs | Veterano B - M | 00:40:34 | 00:04:03 |
55 | 16 | Antonio Chisbert Alacreu | Independiente | Veterano B - M | 00:40:39 | 00:04:04 |
56 | 13 | Juanjo Segura Ortells | Cobarde\'s Team | Senior - M | 00:40:40 | 00:04:04 |
57 | 26 | Carlos Roig Pellicer | Gomez Madrid Kangurs | Veterano A - M | 00:40:42 | 00:04:04 |
58 | 17 | Edu Clerigues Avella | Gomez Madrid Kangurs | Veterano B - M | 00:40:42 | 00:04:04 |
59 | 14 | Joaquin Guerola Estevens | C.a. Sollana | Senior - M | 00:40:44 | 00:04:04 |
60 | 27 | Alvaro Moscardo Escandell | Crespo Runners | Veterano A - M | 00:40:56 | 00:04:06 |
61 | 18 | Pedro Bayarri Mayo | Fondistas De Silla | Veterano B - M | 00:41:07 | 00:04:07 |
62 | 28 | Luis Monto Soler | Independiente | Veterano A - M | 00:41:09 | 00:04:07 |
63 | 29 | Pedro Navarro Santos | C.a. Sollana | Veterano A - M | 00:41:15 | 00:04:08 |
64 | 30 | Juan Bautista Sanchez Martorell | Picassent Corre | Veterano A - M | 00:41:19 | 00:04:08 |
65 | 31 | Javier Casares Broseta | Fondistas De Silla | Veterano A - M | 00:41:44 | 00:04:10 |
66 | 32 | Juan Miguel Caballer Navarro | Runners De L`horta | Veterano A - M | 00:41:45 | 00:04:10 |
67 | 19 | Jesus Duart Martinez | Gomez Madrid Kangurs | Veterano B - M | 00:41:49 | 00:04:11 |
68 | 33 | Pedro Gallego Lopez | Picassent Corre | Veterano A - M | 00:41:58 | 00:04:12 |
69 | 20 | Juan Carlos Olaya Cuenca | Triamics Silla C.t. | Veterano B - M | 00:42:14 | 00:04:13 |
70 | 21 | Jose Rovira Ull | Gomez Madrid Kangurs | Veterano B - M | 00:42:19 | 00:04:14 |
71 | 34 | Antonio Socuellamos Tortosa | Escuela Del Corredor Paco Milan | Veterano A - M | 00:42:25 | 00:04:14 |
72 | 22 | Fernando Alabau Castello | Independiente | Veterano B - M | 00:42:26 | 00:04:15 |
73 | 15 | Toni Puchades Comino | Escuela Del Corredor Paco Milan | Senior - M | 00:42:33 | 00:04:15 |
74 | 3 | Mario Latorre Sanjaime | Blue Line | Veterano C - M | 00:42:37 | 00:04:16 |
75 | 35 | Elis Alepuz Hernandez | Gomez Madrid Kangurs | Veterano A - M | 00:42:38 | 00:04:16 |
76 | 36 | Sergio Luz Lopez | C.a. Sollana | Veterano A - M | 00:42:43 | 00:04:16 |
77 | 4 | F.javier Zaragoza Antich | Triamics Silla C.t. | Veterano C - M | 00:42:49 | 00:04:17 |
78 | 16 | Guillem Alba Manrique | Triamics Silla C.t. | Senior - M | 00:42:49 | 00:04:17 |
79 | 37 | Julio Ramon Moreno | Independiente | Veterano A - M | 00:42:51 | 00:04:17 |
80 | 17 | Carlos Boix Castano | C.a. Sollana | Senior - M | 00:42:53 | 00:04:17 |
81 | 23 | Jorge Juan Sempere | Catarroja U.e. | Veterano B - M | 00:42:59 | 00:04:18 |
82 | 38 | Aniceto Redondo Pereira | Escuela Del Corredor Paco Milan | Veterano A - M | 00:43:00 | 00:04:18 |
83 | 39 | Raul Carrillo Gomez | Independiente | Veterano A - M | 00:43:02 | 00:04:18 |
84 | 18 | Vicent Nacher Ricart | Colla El Parotet | Senior - M | 00:43:05 | 00:04:18 |
85 | 5 | Rafa Higueras Gomez | C.a. Cullera | Veterano C - M | 00:43:08 | 00:04:19 |
86 | 40 | Juan Sanchis Ruiz | Independiente | Veterano A - M | 00:43:19 | 00:04:20 |
87 | 19 | Javier Colomer Barbera | Cronorunner Team | Senior - M | 00:43:24 | 00:04:20 |
88 | 41 | Ivan Robles Collado | C.a. Orero Paterna Runners | Veterano A - M | 00:43:25 | 00:04:20 |
89 | 42 | Raul Mateu Saez | Valencia Coratge I Forca | Veterano A - M | 00:43:29 | 00:04:21 |
90 | 24 | Julio Hernandez Martorell | Independiente | Veterano B - M | 00:43:30 | 00:04:21 |
91 | 43 | Juan Arcos Ortega | Independiente | Veterano A - M | 00:43:31 | 00:04:21 |
92 | 44 | Jose Miguel Calabuig Mor | Escuela Del Corredor Paco Milan | Veterano A - M | 00:43:32 | 00:04:21 |
93 | 45 | Miguel Angel Gomez Garcia | Triamics Silla C.t. | Veterano A - M | 00:43:37 | 00:04:22 |
94 | 6 | Florenci Vallcanera Castella | C.a. Favara | Veterano C - M | 00:43:40 | 00:04:22 |
95 | 20 | David Alonso Campos | Runners De L`horta | Senior - M | 00:43:42 | 00:04:22 |
96 | 25 | Juanjo Garcia Gomez | Redolat Team | Veterano B - M | 00:43:42 | 00:04:22 |
97 | 46 | Edwin Loeff | Corredores De La Ruta | Veterano A - M | 00:43:43 | 00:04:22 |
98 | 47 | Juan Carlos Cano Atienza | Triamics Silla C.t. | Veterano A - M | 00:43:44 | 00:04:22 |
99 | 21 | Antonio Aroca Martinez | Colla El Parotet | Senior - M | 00:43:46 | 00:04:23 |
100 | 1 | Josep Antoni Jorge Cisar | Independiente | Junior Promesa - M | 00:43:47 | 00:04:23 |
101 | 48 | Ivan Mora Carmin | Ce Rantelles Almussafes | Veterano A - M | 00:43:52 | 00:04:23 |
102 | 26 | Maximo Guixot Llopis | Independiente | Veterano B - M | 00:43:53 | 00:04:23 |
103 | 49 | Santiago San Sebastian Garcia | C.a. Sollana | Veterano A - M | 00:43:55 | 00:04:24 |
104 | 27 | Daniel Garcia Fernandez | Calcheros Runners Team | Veterano B - M | 00:43:58 | 00:04:24 |
105 | 28 | Francisco Artero Romero | Escuela Del Corredor Paco Milan | Veterano B - M | 00:43:59 | 00:04:24 |
106 | 50 | Edu Aznar Ibanez | C.t. Trivoltors Alcasser | Veterano A - M | 00:44:01 | 00:04:24 |
107 | 22 | Francesc Hernandez Torres | C.t. Trivoltors Alcasser | Senior - M | 00:44:04 | 00:04:24 |
108 | 51 | Carlos Mari Asins | Ce Rantelles Almussafes | Veterano A - M | 00:44:05 | 00:04:24 |
109 | 29 | Guillermo Hernandez Mompo | Ce Rantelles Almussafes | Veterano B - M | 00:44:06 | 00:04:25 |
110 | 7 | Jose Emilio Manclus Alminana | Beer Runners | Veterano C - M | 00:44:07 | 00:04:25 |
111 | 1 | Fernando Machi Borras | C.a. Tortuga Algemesi | Master - M | 00:44:09 | 00:04:25 |
112 | 2 | Diego Naval L | C.a. Sueca | Junior Promesa - M | 00:44:10 | 00:04:25 |
113 | 30 | Jose Pascual Hernandez Farinos | Galgos Silla | Veterano B - M | 00:44:12 | 00:04:25 |
114 | 31 | Julio Doria Lopez | Picassent Corre | Veterano B - M | 00:44:14 | 00:04:25 |
115 | 52 | Emilio Verdeguer Juan | Independiente | Veterano A - M | 00:44:14 | 00:04:25 |
116 | 53 | Oscar Albert Albert | Picassent Corre | Veterano A - M | 00:44:16 | 00:04:26 |
117 | 54 | Vicent Marques Ferragud | Cronorunner Team | Veterano A - M | 00:44:25 | 00:04:26 |
118 | 23 | Rafael Ferrer Pedros | Cronorunner Team | Senior - M | 00:44:27 | 00:04:27 |
119 | 32 | Roberto Ballester Vidal | Independiente | Veterano B - M | 00:44:29 | 00:04:27 |
120 | 55 | Vicente Javier Fraile Castellano | Benicorrer-benisano | Veterano A - M | 00:44:31 | 00:04:27 |
121 | 2 | Francisco Tomas Edo Guillot | Redolat Team | Master - M | 00:44:43 | 00:04:28 |
122 | 56 | Angel Roa Gil | C.a. Sollana | Veterano A - M | 00:44:44 | 00:04:28 |
123 | 57 | Javier Martin Palao | Gent De Foios | Veterano A - M | 00:44:45 | 00:04:28 |
124 | 8 | Felip Medina Gomez | Colla El Parotet | Veterano C - M | 00:44:52 | 00:04:29 |
125 | 33 | Francisco Chisbert Poncelas | C.a. Riba-roja Ribapeu | Veterano B - M | 00:45:06 | 00:04:31 |
126 | 58 | Antonio Castilla Lopez | Fondistas De Silla | Veterano A - M | 00:45:10 | 00:04:31 |
127 | 24 | Keny Romero Benitez | Independiente | Senior - M | 00:45:13 | 00:04:31 |
128 | 34 | Lorenzo Perez Rodriguez | Independiente | Veterano B - M | 00:45:18 | 00:04:32 |
129 | 9 | Vicent Alba Celda | Triamics Silla C.t. | Veterano C - M | 00:45:21 | 00:04:32 |
130 | 59 | Gabriel Costa Pina | Independiente | Veterano A - M | 00:45:22 | 00:04:32 |
131 | 60 | Santos Rubio Lopez | C.a. Almussafes | Veterano A - M | 00:45:35 | 00:04:34 |
132 | 25 | Borja Benito Sanchis | Independiente | Senior - M | 00:45:35 | 00:04:34 |
133 | 26 | Javier Rustarazo Bravo | C.a. Orero Paterna Runners | Senior - M | 00:45:37 | 00:04:34 |
134 | 10 | Pascual Azorin Azorin | Club De Correr Peus Quets | Veterano C - M | 00:45:44 | 00:04:34 |
135 | 35 | Paco Iranzo Crespo | Runners De L`horta | Veterano B - M | 00:45:47 | 00:04:35 |
136 | 61 | David Tamarit Canibano | Runners De L`horta | Veterano A - M | 00:45:48 | 00:04:35 |
137 | 62 | Jose Tarazona | Escuela Del Corredor Paco Milan | Veterano A - M | 00:46:01 | 00:04:36 |
138 | 63 | Blas Valiente Maicas | Independiente | Veterano A - M | 00:46:04 | 00:04:36 |
139 | 11 | Luis Gasull Navarro | Escuela Del Corredor Paco Milan | Veterano C - M | 00:46:12 | 00:04:37 |
140 | 27 | Carlos Garcia Menendez | Independiente | Senior - M | 00:46:19 | 00:04:38 |
141 | 12 | Juan Vicente Naval Vendrell | C.a. Sueca | Veterano C - M | 00:46:20 | 00:04:38 |
142 | 28 | Gabriel Galindo Molina | Escuela Del Corredor Paco Milan | Senior - M | 00:46:22 | 00:04:38 |
143 | 29 | Cristian Olmos Girona | Ce Rantelles Almussafes | Senior - M | 00:46:25 | 00:04:38 |
144 | 64 | Juanjo Lopez Ortells | Cobarde\'s Team | Veterano A - M | 00:46:29 | 00:04:39 |
145 | 65 | Jose V.te Casan Alonso | Independiente | Veterano A - M | 00:46:35 | 00:04:40 |
146 | 66 | Angel Medina Marin | Ce Rantelles Almussafes | Veterano A - M | 00:46:42 | 00:04:40 |
147 | 13 | Pedro Pascual Baldovi Rosello | C.a. Sollana | Veterano C - M | 00:46:55 | 00:04:42 |
148 | 36 | Ramon Maria Rodrigo | Independiente | Veterano B - M | 00:47:03 | 00:04:42 |
149 | 14 | Amable Sanchez Escudero | Independiente | Veterano C - M | 00:47:07 | 00:04:43 |
150 | 37 | Jose Vte Garcia Siurana | Independiente | Veterano B - M | 00:47:14 | 00:04:43 |
151 | 30 | David Torralba Gil | Escuela Del Corredor Paco Milan | Senior - M | 00:47:17 | 00:04:44 |
152 | 67 | Manuel Dorado Vita | Independiente | Veterano A - M | 00:47:19 | 00:04:44 |
153 | 15 | Juan Vicente Perez Peyro | Serrano Club Atletismo | Veterano C - M | 00:47:31 | 00:04:45 |
154 | 38 | Rafael Moreno Perez | Triamics Silla C.t. | Veterano B - M | 00:47:34 | 00:04:45 |
155 | 16 | Ernesto Primo Lopez | Picassent Corre | Veterano C - M | 00:47:35 | 00:04:46 |
156 | 39 | Angel Araujo Fernandez | Gomez Madrid Kangurs | Veterano B - M | 00:47:37 | 00:04:46 |
157 | 40 | Miguel Angel Barrios Garcia | Independiente | Veterano B - M | 00:47:40 | 00:04:46 |
158 | 41 | Vicente Izquierdo Campos | Independiente | Veterano B - M | 00:47:41 | 00:04:46 |
159 | 42 | Jose Conrado Diaz Esteve | C.a. Tortuga Algemesi | Veterano B - M | 00:47:50 | 00:04:47 |
160 | 68 | Manolo Lozano Cabeza | Ce Rantelles Almussafes | Veterano A - M | 00:48:05 | 00:04:48 |
161 | 17 | Paco Mompo Corts | Club De Correr Peus Quets | Veterano C - M | 00:48:06 | 00:04:49 |
162 | 69 | Vicente Raga Ros | Corredores De La Ruta | Veterano A - M | 00:48:13 | 00:04:49 |
163 | 70 | Pablo Gomez Usano | Corredores De La Ruta | Veterano A - M | 00:48:13 | 00:04:49 |
164 | 71 | Sergio Benavent Vila | C.a. Sollana | Veterano A - M | 00:48:24 | 00:04:50 |
165 | 43 | Salva Perpinya | Gomez Madrid Kangurs | Veterano B - M | 00:48:29 | 00:04:51 |
166 | 72 | David Barragan Figueredo | Independiente | Veterano A - M | 00:48:43 | 00:04:52 |
167 | 44 | Eutimio Miravalles Huet | C.a. Almussafes | Veterano B - M | 00:48:45 | 00:04:52 |
168 | 31 | Alvaro Disla Juan | Escuela Del Corredor Paco Milan | Senior - M | 00:48:47 | 00:04:53 |
169 | 73 | David Mas Lozoya | Escuela Del Corredor Paco Milan | Veterano A - M | 00:48:48 | 00:04:53 |
170 | 74 | Rafael Alvarez Navarro | Ct Rehab Esport Aldaia | Veterano A - M | 00:48:49 | 00:04:53 |
171 | 45 | Rafa Rosaleny Xirivella | Colla El Parotet | Veterano B - M | 00:48:49 | 00:04:53 |
172 | 46 | Alberto Albert Hernandez | Picassent Corre | Veterano B - M | 00:48:52 | 00:04:53 |
173 | 32 | Jose Ibor Ribes | Independiente | Senior - M | 00:48:57 | 00:04:54 |
174 | 75 | Alberto Bellido Herrero | C.a. Riba-roja Ribapeu | Veterano A - M | 00:49:01 | 00:04:54 |
175 | 76 | Javier Ariza Abalos | Independiente | Veterano A - M | 00:49:28 | 00:04:57 |
176 | 77 | Ramon Sabater Rosa | Ce Rantelles Almussafes | Veterano A - M | 00:49:30 | 00:04:57 |
177 | 78 | Raul Raga Guijarro | Picassent Corre | Veterano A - M | 00:49:34 | 00:04:57 |
178 | 47 | Jose Antonio Martin Donat | Escuela Del Corredor Paco Milan | Veterano B - M | 00:49:39 | 00:04:58 |
179 | 79 | Juanjo Guillem Garulo | C.a. Sollana | Veterano A - M | 00:50:07 | 00:05:01 |
180 | 33 | Jose Manuel Diaz Hidalgo | C.a. Orero Paterna Runners | Senior - M | 00:50:11 | 00:05:01 |
181 | 3 | Juan Manuel Garcia Collado | Independiente | Master - M | 00:50:11 | 00:05:01 |
182 | 18 | Jose Cortes Ibanez | S.d. Correcaminos | Veterano C - M | 00:50:23 | 00:05:02 |
183 | 80 | Daniel Rolania Soto | Independiente | Veterano A - M | 00:50:35 | 00:05:04 |
184 | 34 | Victor Bonafe Ferrer | C.a. Sollana | Senior - M | 00:50:53 | 00:05:05 |
185 | 19 | Tomas Garcia-abadillo Aliaga | C. A. Murcielagos | Veterano C - M | 00:50:59 | 00:05:06 |
186 | 48 | Xavier Cuenca Valiente | Colla El Parotet | Veterano B - M | 00:51:00 | 00:05:06 |
187 | 81 | Oscar Figueres Cuevas | Ice For Life | Veterano A - M | 00:51:05 | 00:05:06 |
188 | 49 | Jose Ramon Gadea Perez | Olaso Team Carcaixent | Veterano B - M | 00:51:14 | 00:05:07 |
189 | 20 | Jose Maria Zambrana Rios | Galgos Silla | Veterano C - M | 00:51:15 | 00:05:08 |
190 | 82 | Oski Madrid Saus | Team One | Veterano A - M | 00:51:21 | 00:05:08 |
191 | 35 | Javi Martinez Silvestre | Ce Rantelles Almussafes | Senior - M | 00:51:49 | 00:05:11 |
192 | 50 | Miguel Angel Ribera Vasquez | Club De Correr Peus Quets | Veterano B - M | 00:51:52 | 00:05:11 |
193 | 83 | Jose Martinez Gomez | Corredores De La Ruta | Veterano A - M | 00:51:54 | 00:05:11 |
194 | 51 | Vicente Gil Pelayo | Triamics Silla C.t. | Veterano B - M | 00:51:57 | 00:05:12 |
195 | 52 | Jose Fco Martinez Garcia | Colla El Parotet | Veterano B - M | 00:52:05 | 00:05:12 |
196 | 53 | Jose Fernando Gomez Perez | Independiente | Veterano B - M | 00:52:06 | 00:05:13 |
197 | 84 | Juan Zacares Vila | C.c. A La Marxeta | Veterano A - M | 00:52:22 | 00:05:14 |
198 | 54 | Pascual De Los Reyes Gaitan Moya | Independiente | Veterano B - M | 00:52:24 | 00:05:14 |
199 | 85 | Jose Luis Mora Martinez | Independiente | Veterano A - M | 00:52:33 | 00:05:15 |
200 | 86 | Francisco Domingo Planells | Runners De L`horta | Veterano A - M | 00:52:41 | 00:05:16 |
201 | 21 | Vicente Isidro Duran Urena | Galgos Silla | Veterano C - M | 00:52:45 | 00:05:16 |
202 | 55 | Gabriel Mocanu | Independiente | Veterano B - M | 00:52:56 | 00:05:18 |
203 | 56 | Miguel Perez Rodriguez | Club De Correr Peus Quets | Veterano B - M | 00:53:00 | 00:05:18 |
204 | 22 | Jose Luis De La Encarnacion Villodre | Independiente | Veterano C - M | 00:53:22 | 00:05:20 |
205 | 57 | Antonio Jose Ortega Mart | Independiente | Veterano B - M | 00:53:22 | 00:05:20 |
206 | 58 | Fco. Jose Cortijo Fernandez | Independiente | Veterano B - M | 00:53:27 | 00:05:21 |
207 | 59 | Juan Ignacio Martinez Navarro | Runners De L`horta | Veterano B - M | 00:53:34 | 00:05:21 |
208 | 60 | Enrique Cosin Gamero | Independiente | Veterano B - M | 00:53:57 | 00:05:24 |
209 | 61 | Antonio Angel Alajarin Garcia | Fondistas De Silla | Veterano B - M | 00:54:15 | 00:05:26 |
210 | 23 | Angel Rodriguez Martin | Independiente | Veterano C - M | 00:54:17 | 00:05:26 |
211 | 87 | Jose Cassola Gaytan | Colla El Parotet | Veterano A - M | 00:54:19 | 00:05:26 |
212 | 88 | Carlos Zanon Labios | Atletismo Benetusser | Veterano A - M | 00:54:20 | 00:05:26 |
213 | 89 | Juan Antonio Cabrera Molina | Independiente | Veterano A - M | 00:54:48 | 00:05:29 |
214 | 90 | Arturo Gimeno Bou | Escuela Del Corredor Paco Milan | Veterano A - M | 00:55:15 | 00:05:32 |
215 | 4 | Jose Cuadrado Cuadrado | Catarroja U.e. | Master - M | 00:55:23 | 00:05:32 |
216 | 91 | Angel Fernandez Sancho | Independiente | Veterano A - M | 00:55:35 | 00:05:34 |
217 | 24 | Xavier Mico Cabo | Club De Correr Peus Quets | Veterano C - M | 00:55:38 | 00:05:34 |
218 | 5 | Pepe Mocholi Fernandez | Catarroja U.e. | Master - M | 00:56:44 | 00:05:40 |
219 | 6 | Pascual Pastor Codoner | Colla El Parotet | Master - M | 00:56:44 | 00:05:40 |
220 | 25 | Francisco Jose Munoz Alcaniz | S.d. Correcaminos | Veterano C - M | 00:56:57 | 00:05:42 |
221 | 62 | Alberto Alba Garcia | Triamics Silla C.t. | Veterano B - M | 00:57:09 | 00:05:43 |
222 | 26 | Juan Franco Carbonell | Club De Correr Peus Quets | Veterano C - M | 00:57:12 | 00:05:43 |
223 | 92 | Pedro Castillo Del Amo | Colla El Parotet | Veterano A - M | 00:57:20 | 00:05:44 |
224 | 27 | Miguel Alcayde Masfarner | C.a. Les Formiguetes | Veterano C - M | 00:57:33 | 00:05:45 |
225 | 28 | Emilio Pastor Juan | C. A. Murcielagos | Veterano C - M | 00:57:34 | 00:05:45 |
226 | 93 | Rafael Monzo Saura | Independiente | Veterano A - M | 00:57:38 | 00:05:46 |
227 | 63 | Vicente Benaches Zaragoza | Fondistas De Silla | Veterano B - M | 00:57:40 | 00:05:46 |
228 | 94 | Benjamin Jimenez Reviejo | C.a. Tortuga Algemesi | Veterano A - M | 00:57:50 | 00:05:47 |
229 | 64 | Jose Maria Herreros Lopez | Independiente | Veterano B - M | 00:57:56 | 00:05:48 |
230 | 65 | Miguel Bosch Rovira | Independiente | Veterano B - M | 00:58:01 | 00:05:48 |
231 | 95 | Javier De Los Rios Garcia | Independiente | Veterano A - M | 00:58:27 | 00:05:51 |
232 | 66 | Juan Carlos Perez Mahiques | Grup Condol Denia | Veterano B - M | 00:58:33 | 00:05:51 |
233 | 67 | Jose Ortega Moya | C.a. Orero Paterna Runners | Veterano B - M | 00:58:43 | 00:05:52 |
234 | 68 | Chumi Moya Solano | Independiente | Veterano B - M | 00:59:07 | 00:05:55 |
235 | 96 | Salvador Limorti Climent | Fondistas De Silla | Veterano A - M | 00:59:27 | 00:05:57 |
236 | 69 | Vicente Jes Salvador Zaragoza | Independiente | Veterano B - M | 01:00:06 | 00:06:01 |
237 | 70 | Vicente Llorens Cogollos | Calcheros Runners Team | Veterano B - M | 01:00:43 | 00:06:04 |
238 | 29 | Jose Salvador Ferrandis Olmos | Colla El Parotet | Veterano C - M | 01:00:47 | 00:06:05 |
239 | 97 | Armando Armengot Figueres | Independiente | Veterano A - M | 01:01:19 | 00:06:08 |
240 | 30 | Jose Luis Munoz Solano | C.a. Tortuga Algemesi | Veterano C - M | 01:02:16 | 00:06:14 |
241 | 7 | Abel Marco Cubel | C.a. Poblats Maritims | Master - M | 01:02:43 | 00:06:16 |
242 | 98 | Pedro Lopez Navarro | Independiente | Veterano A - M | 01:02:54 | 00:06:17 |
243 | 71 | Julio Jimenez Alvarez | Independiente | Veterano B - M | 01:03:02 | 00:06:18 |
244 | 99 | Javier Armengot Figueres | Independiente | Veterano A - M | 01:03:05 | 00:06:18 |
245 | 31 | Manuel Vila Garcia | Cd Metaesport | Veterano C - M | 01:03:24 | 00:06:20 |
246 | 72 | Aurelio Bosoko Esabio | Independiente | Veterano B - M | 01:04:13 | 00:06:25 |
247 | 100 | Jose Vicente Tortola Climent | Fondistas De Silla | Veterano A - M | 01:04:23 | 00:06:26 |
248 | 73 | Jesus Toledo Martinez | Independiente | Veterano B - M | 01:05:37 | 00:06:34 |
249 | 101 | Amadeo Aznar Ibanez | Independiente | Veterano A - M | 01:06:49 | 00:06:41 |
250 | 32 | Antonio Monta | S.d. Correcaminos | Veterano C - M | 01:15:28 | 00:07:33 |
251 | 74 | Tomas Aparicio Fernandez | A.d. Pindaro | Veterano B - M | 01:15:29 | 00:07:33 |
252 | 8 | Vicente Perez Garcia | C. A. Murcielagos | Master - M | 01:15:30 | 00:07:33 |
Clasificación General. Femenina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Elia Fuentes Albero | Escuela Del Corredor Paco Milan | Senior - F | 00:37:29 | 00:03:45 |
2 | 1 | Belen Blasco Rosa | Gomez Madrid Kangurs | Veterano A - F | 00:39:03 | 00:03:54 |
3 | 2 | Natalia Maria Mocholi | Serrano Club Atletismo | Senior - F | 00:42:23 | 00:04:14 |
4 | 1 | Beatriz Ferrer Valverde | Catarroja U.e. | Veterano B - F | 00:42:31 | 00:04:15 |
5 | 2 | Anabel Llopis Laguna | C.a. Sollana | Veterano A - F | 00:42:56 | 00:04:18 |
6 | 3 | Sandra Ferriols Gonzalez | Taulains Alfafar | Veterano A - F | 00:43:25 | 00:04:20 |
7 | 1 | Oreto Sanchis Miralles | Som Passatge | Veterano C - F | 00:44:34 | 00:04:27 |
8 | 4 | Noelia Mascarell Sanchez | Crespo Runners | Veterano A - F | 00:46:01 | 00:04:36 |
9 | 5 | Ana Isabel Carrera Rojas | Fondistas De Silla | Veterano A - F | 00:46:43 | 00:04:40 |
10 | 2 | Prese Claver Villagrasa | Club De Correr Peus Quets | Veterano B - F | 00:46:47 | 00:04:41 |
11 | 6 | Olga Raga Martinez | Gomez Madrid Kangurs | Veterano A - F | 00:46:56 | 00:04:42 |
12 | 1 | Lucia Maria Mocholi | Serrano Club Atletismo | Junior Promesa - F | 00:47:03 | 00:04:42 |
13 | 3 | Sonia Guillem Perez | Serrano Club Atletismo | Veterano B - F | 00:47:08 | 00:04:43 |
14 | 4 | Maria Jose Casillas Perez | Cd Metaesport | Veterano B - F | 00:47:29 | 00:04:45 |
15 | 3 | Mª Carmen Aranda Banda | Escuela Del Corredor Paco Milan | Senior - F | 00:47:33 | 00:04:45 |
16 | 4 | Maria Teresa Fletes Palomares | Independiente | Senior - F | 00:47:41 | 00:04:46 |
17 | 5 | Domi Enrique Monpo | Gomez Madrid Kangurs | Veterano B - F | 00:47:57 | 00:04:48 |
18 | 7 | Conxin Felip Bau | Ce Rantelles Almussafes | Veterano A - F | 00:48:04 | 00:04:48 |
19 | 5 | Ana Sofia Chanza Tellez | C.a. Alcasser | Senior - F | 00:48:48 | 00:04:53 |
20 | 6 | M Luisa Jaro Ramos | Independiente | Veterano B - F | 00:48:49 | 00:04:53 |
21 | 7 | Chelo Jimenez Molero | C.d.u. Politecnica Valencia | Veterano B - F | 00:49:07 | 00:04:55 |
22 | 8 | Chus Mocholi Gimenez | S.d. Correcaminos | Veterano A - F | 00:49:26 | 00:04:57 |
23 | 9 | Maria Jose Hernandez Almudever | Escuela Del Corredor Paco Milan | Veterano A - F | 00:49:39 | 00:04:58 |
24 | 10 | Monica Descalzo Alfonso | Atletismo Benetusser | Veterano A - F | 00:49:43 | 00:04:58 |
25 | 11 | Nuria Mateu Sanz | C.a. Sollana | Veterano A - F | 00:50:06 | 00:05:01 |
26 | 6 | Noemi Ramos Ruiz | C.a. Orero Paterna Runners | Senior - F | 00:50:12 | 00:05:01 |
27 | 8 | Cristina Atanasio Lloret | C.a. Almussafes | Veterano B - F | 00:50:42 | 00:05:04 |
28 | 9 | Rosa Maria Garrote De Miguel | Escuela Del Corredor Paco Milan | Veterano B - F | 00:51:03 | 00:05:06 |
29 | 12 | Desi Mari Montes | C.a. Almussafes | Veterano A - F | 00:51:06 | 00:05:07 |
30 | 2 | Blanca Garcia Pardo | Escuela Del Corredor Paco Milan | Junior Promesa - F | 00:51:21 | 00:05:08 |
31 | 10 | Ana Isabel Vinas Marchena | Colla El Parotet | Veterano B - F | 00:52:42 | 00:05:16 |
32 | 7 | Carolina Duart Martinez | Ce Rantelles Almussafes | Senior - F | 00:52:46 | 00:05:17 |
33 | 8 | Eloisa Nadal Oller | Club De Correr Peus Quets | Senior - F | 00:52:59 | 00:05:18 |
34 | 13 | Monica Salido Martorell | Picassent Corre | Veterano A - F | 00:53:36 | 00:05:22 |
35 | 14 | Maite Munoz Del Burgo | Escuela Del Corredor Paco Milan | Veterano A - F | 00:54:12 | 00:05:25 |
36 | 11 | Ascension Jimenez Fernandez | Escuela Del Corredor Paco Milan | Veterano B - F | 00:54:13 | 00:05:25 |
37 | 15 | Carmen Carbonell Gomez | Ce Rantelles Almussafes | Veterano A - F | 00:54:19 | 00:05:26 |
38 | 12 | Sonia Vinoles Climent | Club De Correr Peus Quets | Veterano B - F | 00:54:25 | 00:05:26 |
39 | 2 | Ines Bort Sandemetrio | Colla El Parotet | Veterano C - F | 00:54:51 | 00:05:29 |
40 | 16 | Eugenia Torremocha Agudo | Escuela Del Corredor Paco Milan | Veterano A - F | 00:55:13 | 00:05:31 |
41 | 9 | Lydia Calabuig Bonafe | C.a. Sollana | Senior - F | 00:55:23 | 00:05:32 |
42 | 3 | Assumpta Cebolla Iborra | Club De Correr Peus Quets | Veterano C - F | 00:55:38 | 00:05:34 |
43 | 13 | Gemma Gomez Amador | C.a. Cullera | Veterano B - F | 00:56:16 | 00:05:38 |
44 | 4 | Consuelo Ibanez Puchades | Independiente | Veterano C - F | 00:56:41 | 00:05:40 |
45 | 3 | Maria Garcia Abietar | C.a. Poblats Maritims | Junior Promesa - F | 00:57:15 | 00:05:44 |
46 | 17 | Sonia Ibanez Carrascosa | Colla El Parotet | Veterano A - F | 00:57:19 | 00:05:44 |
47 | 5 | Maria Jose Sanz Vinoles | Club De Correr Peus Quets | Veterano C - F | 00:57:23 | 00:05:44 |
48 | 18 | Teresa Moreno Navarro | Fondistas De Silla | Veterano A - F | 00:57:40 | 00:05:46 |
49 | 14 | Remei Martinez Rosaleny | C.t. Trivoltors Alcasser | Veterano B - F | 00:57:50 | 00:05:47 |
50 | 19 | Maria Eugenia Moscardo Ortiz | Escuela Del Corredor Paco Milan | Veterano A - F | 00:58:28 | 00:05:51 |
51 | 15 | Carmen Montero Tena | Independiente | Veterano B - F | 00:58:31 | 00:05:51 |
52 | 6 | Maria Labrador Felipe | Independiente | Veterano C - F | 00:58:34 | 00:05:51 |
53 | 16 | Rosa Giner Pons | Atletismo Benetusser | Veterano B - F | 00:58:56 | 00:05:54 |
54 | 7 | Inmaculada Ortells Ramon | Club De Correr Peus Quets | Veterano C - F | 00:59:01 | 00:05:54 |
55 | 17 | Esther Redondo Campillo | C.a. Cullera | Veterano B - F | 00:59:04 | 00:05:54 |
56 | 18 | Reme Beltran Tamarit | Club De Correr Peus Quets | Veterano B - F | 00:59:11 | 00:05:55 |
57 | 19 | Vicen Boiza Trujillo | C.a. Almussafes | Veterano B - F | 00:59:37 | 00:05:58 |
58 | 20 | Maria Elena Santana Ventura | C.a. Almussafes | Veterano A - F | 00:59:38 | 00:05:58 |
59 | 20 | Joana Del Roj | Club De Correr Peus Quets | Veterano B - F | 01:00:02 | 00:06:00 |
60 | 21 | Pilar Ferrus Perez | Club De Correr Peus Quets | Veterano B - F | 01:00:02 | 00:06:00 |
61 | 21 | Rocio Arenas Morcillo | Independiente | Veterano A - F | 01:00:52 | 00:06:05 |
62 | 1 | Amparo Cerrillo Peral | C.a. Poblats Maritims | Master - F | 01:02:43 | 00:06:16 |
63 | 8 | Pepa Baldovi Martinez | Club De Correr Peus Quets | Veterano C - F | 01:02:52 | 00:06:17 |
64 | 22 | Eva Vilella Anton | Independiente | Veterano A - F | 01:02:54 | 00:06:17 |
65 | 22 | Mayte Mocholi Serra | Independiente | Veterano B - F | 01:03:42 | 00:06:22 |
66 | 10 | Alba Cloquell Badenes | Triamics Silla C.t. | Senior - F | 01:04:23 | 00:06:26 |
67 | 23 | Pilar Rodriguez Martinez | Colla El Parotet | Veterano B - F | 01:04:30 | 00:06:27 |
68 | 24 | Mada Ferrer Rico | Colla El Parotet | Veterano B - F | 01:04:30 | 00:06:27 |
69 | 25 | Juani Cebrian Martinez | Colla El Parotet | Veterano B - F | 01:04:31 | 00:06:27 |
70 | 4 | Mireia Sanchez Bermejo | Colla El Parotet | Junior Promesa - F | 01:06:41 | 00:06:40 |
71 | 23 | Mari Luz Cervero Juan | Independiente | Veterano A - F | 01:06:50 | 00:06:41 |
72 | 26 | Maria Elena Ferrando Perez | Independiente | Veterano B - F | 01:07:15 | 00:06:44 |
73 | 24 | Elisabet Lopez Garcia | Independiente | Veterano A - F | 01:07:38 | 00:06:46 |
74 | 27 | Sandra Puelma Silva | C.a. Orero Paterna Runners | Veterano B - F | 01:09:08 | 00:06:55 |
75 | 25 | Mayte Mocholi Gimenez | Runners De L`horta | Veterano A - F | 01:09:46 | 00:06:59 |
Clasificación Equips Masc
Pos | Club | Punts | Participantes |
---|---|---|---|
Pos | Club | Punts | Participantes |
1 | Crespo Runners | 51 | David Blay Martinez => Pts: 2 - 00:33:57 (00:03:24) Oscar Peris Rubio => Pts: 5 - 00:34:14 (00:03:25) David Saez Sanchez => Pts: 7 - 00:34:52 (00:03:29) Fran Barbera Bru => Pts: 13 - 00:35:23 (00:03:32) Jose Bosch Saez => Pts: 24 - 00:36:43 (00:03:40) |
2 | Cronorunner Team | 72 | Carlos Alcaniz Carbonell => Pts: 3 - 00:34:03 (00:03:24) Mohamed Houd Chambani => Pts: 4 - 00:34:11 (00:03:25) Javier Mozos Martin => Pts: 16 - 00:35:33 (00:03:33) Xisco Soriano Guasp => Pts: 20 - 00:36:20 (00:03:38) Sergi Baixauli Torremocha => Pts: 29 - 00:37:37 (00:03:46) |
3 | Fondistas De Silla | 97 | Nicolas Salido Gutierrez => Pts: 10 - 00:35:18 (00:03:32) Fernando Hernandez Soto => Pts: 12 - 00:35:23 (00:03:32) Carlos Moya Marcilla => Pts: 17 - 00:35:39 (00:03:34) Jose Santos Yustas => Pts: 28 - 00:37:19 (00:03:44) Daniel Roman Coria => Pts: 30 - 00:37:39 (00:03:46) |
4 | Escuela Del Corredor Paco Milan | 99 | Ricardo Remohi Gozalvo => Pts: 8 - 00:35:09 (00:03:31) Paco Milan Collado => Pts: 11 - 00:35:23 (00:03:32) Ignacio Sanmiguel Codina => Pts: 21 - 00:36:21 (00:03:38) Sergio Sanchez Garcia => Pts: 22 - 00:36:31 (00:03:39) Julio Alegre Perez => Pts: 37 - 00:38:28 (00:03:51) |
5 | Olaso Team Carcaixent | 155 | Juan Vidal Ribero => Pts: 1 - 00:33:44 (00:03:22) Ricard Martinez Sebastia => Pts: 9 - 00:35:13 (00:03:31) Salva Garcia Navarro => Pts: 44 - 00:38:59 (00:03:54) Jose Oscar Sanchis Saiz => Pts: 49 - 00:39:51 (00:03:59) Jaume Bifante Marcos => Pts: 52 - 00:40:00 (00:04:00) |
6 | Gomez Madrid Kangurs | 212 | Ramon Reyes Sanchez => Pts: 19 - 00:35:58 (00:03:36) Jose Linares Egea => Pts: 41 - 00:38:34 (00:03:51) Nacho Pons Rovira => Pts: 45 - 00:39:05 (00:03:54) Enrique Baixauli Sanz => Pts: 53 - 00:40:22 (00:04:02) Rafa Navarrete Mallorquin => Pts: 54 - 00:40:34 (00:04:03) |
7 | C.a. Sollana | 381 | Joaquin Guerola Estevens => Pts: 59 - 00:40:44 (00:04:04) Pedro Navarro Santos => Pts: 63 - 00:41:15 (00:04:08) Sergio Luz Lopez => Pts: 76 - 00:42:43 (00:04:16) Carlos Boix Castano => Pts: 80 - 00:42:53 (00:04:17) Santiago San Sebastian Garcia => Pts: 103 - 00:43:55 (00:04:24) |
8 | Triamics Silla C.t. | 415 | Juan Carlos Olaya Cuenca => Pts: 69 - 00:42:14 (00:04:13) F.javier Zaragoza Antich => Pts: 77 - 00:42:49 (00:04:17) Guillem Alba Manrique => Pts: 78 - 00:42:49 (00:04:17) Miguel Angel Gomez Garcia => Pts: 93 - 00:43:37 (00:04:22) Juan Carlos Cano Atienza => Pts: 98 - 00:43:44 (00:04:22) |
9 | Ce Rantelles Almussafes | 495 | David Martinez Alos => Pts: 34 - 00:38:16 (00:03:50) Ivan Mora Carmin => Pts: 101 - 00:43:52 (00:04:23) Carlos Mari Asins => Pts: 108 - 00:44:05 (00:04:24) Guillermo Hernandez Mompo => Pts: 109 - 00:44:06 (00:04:25) Cristian Olmos Girona => Pts: 143 - 00:46:25 (00:04:38) |
10 | Corredores De La Ruta | 502 | Rafa Asins Martinez => Pts: 33 - 00:38:00 (00:03:48) Alexis Morales Moreno => Pts: 47 - 00:39:38 (00:03:58) Edwin Loeff => Pts: 97 - 00:43:43 (00:04:22) Vicente Raga Ros => Pts: 162 - 00:48:13 (00:04:49) Pablo Gomez Usano => Pts: 163 - 00:48:13 (00:04:49) |
11 | Picassent Corre | 517 | Juan Bautista Sanchez Martorell => Pts: 64 - 00:41:19 (00:04:08) Pedro Gallego Lopez => Pts: 68 - 00:41:58 (00:04:12) Julio Doria Lopez => Pts: 114 - 00:44:14 (00:04:25) Oscar Albert Albert => Pts: 116 - 00:44:16 (00:04:26) Ernesto Primo Lopez => Pts: 155 - 00:47:35 (00:04:46) |
12 | Runners De L`horta | 632 | Juan Miguel Caballer Navarro => Pts: 66 - 00:41:45 (00:04:10) David Alonso Campos => Pts: 95 - 00:43:42 (00:04:22) Paco Iranzo Crespo => Pts: 135 - 00:45:47 (00:04:35) David Tamarit Canibano => Pts: 136 - 00:45:48 (00:04:35) Francisco Domingo Planells => Pts: 200 - 00:52:41 (00:05:16) |
13 | Colla El Parotet | 664 | Vicent Nacher Ricart => Pts: 84 - 00:43:05 (00:04:18) Antonio Aroca Martinez => Pts: 99 - 00:43:46 (00:04:23) Felip Medina Gomez => Pts: 124 - 00:44:52 (00:04:29) Rafa Rosaleny Xirivella => Pts: 171 - 00:48:49 (00:04:53) Xavier Cuenca Valiente => Pts: 186 - 00:51:00 (00:05:06) |
14 | C.a. Orero Paterna Runners | 676 | Abrahan Checa Barbera => Pts: 42 - 00:38:40 (00:03:52) Ivan Robles Collado => Pts: 88 - 00:43:25 (00:04:20) Javier Rustarazo Bravo => Pts: 133 - 00:45:37 (00:04:34) Jose Manuel Diaz Hidalgo => Pts: 180 - 00:50:11 (00:05:01) Jose Ortega Moya => Pts: 233 - 00:58:43 (00:05:52) |
15 | Club De Correr Peus Quets | 907 | Pascual Azorin Azorin => Pts: 134 - 00:45:44 (00:04:34) Paco Mompo Corts => Pts: 161 - 00:48:06 (00:04:49) Miguel Angel Ribera Vasquez => Pts: 192 - 00:51:52 (00:05:11) Miguel Perez Rodriguez => Pts: 203 - 00:53:00 (00:05:18) Xavier Mico Cabo => Pts: 217 - 00:55:38 (00:05:34) |
Clasificación Equips Fem
Pos | Club | Punts | Participantes |
---|---|---|---|
Pos | Club | Punts | Participantes |
1 | Serrano Club Atletismo | 28 | Natalia Maria Mocholi => Pts: 3 - 00:42:23 (00:04:14) Lucia Maria Mocholi => Pts: 12 - 00:47:03 (00:04:42) Sonia Guillem Perez => Pts: 13 - 00:47:08 (00:04:43) |
2 | Gomez Madrid Kangurs | 30 | Belen Blasco Rosa => Pts: 2 - 00:39:03 (00:03:54) Olga Raga Martinez => Pts: 11 - 00:46:56 (00:04:42) Domi Enrique Monpo => Pts: 17 - 00:47:57 (00:04:48) |
3 | Escuela Del Corredor Paco Milan | 39 | Elia Fuentes Albero => Pts: 1 - 00:37:29 (00:03:45) Mª Carmen Aranda Banda => Pts: 15 - 00:47:33 (00:04:45) Maria Jose Hernandez Almudever => Pts: 23 - 00:49:39 (00:04:58) |
4 | C.a. Sollana | 71 | Anabel Llopis Laguna => Pts: 5 - 00:42:56 (00:04:18) Nuria Mateu Sanz => Pts: 25 - 00:50:06 (00:05:01) Lydia Calabuig Bonafe => Pts: 41 - 00:55:23 (00:05:32) |
5 | Club De Correr Peus Quets | 81 | Prese Claver Villagrasa => Pts: 10 - 00:46:47 (00:04:41) Eloisa Nadal Oller => Pts: 33 - 00:52:59 (00:05:18) Sonia Vinoles Climent => Pts: 38 - 00:54:25 (00:05:26) |
6 | Ce Rantelles Almussafes | 87 | Conxin Felip Bau => Pts: 18 - 00:48:04 (00:04:48) Carolina Duart Martinez => Pts: 32 - 00:52:46 (00:05:17) Carmen Carbonell Gomez => Pts: 37 - 00:54:19 (00:05:26) |
7 | C.a. Almussafes | 113 | Cristina Atanasio Lloret => Pts: 27 - 00:50:42 (00:05:04) Desi Mari Montes => Pts: 29 - 00:51:06 (00:05:07) Vicen Boiza Trujillo => Pts: 57 - 00:59:37 (00:05:58) |
8 | Colla El Parotet | 116 | Ana Isabel Vinas Marchena => Pts: 31 - 00:52:42 (00:05:16) Ines Bort Sandemetrio => Pts: 39 - 00:54:51 (00:05:29) Sonia Ibanez Carrascosa => Pts: 46 - 00:57:19 (00:05:44) |